Vrvež v moji glavi

Naš dan se je začel z razpravo o zdravju; kako je le-to sploh pomembno za nas? Zelo, smo odgovorili! Pomembno da, pa zanj dovolj skrbimo? No, o tem smo se še pogovarjali skozi igro presedanja. Razširili smo teme o zajtrkovanju, gibanju, osebni higieni, počutju, medsebojnemu prijateljstvu, škodljivem kajenju, alkoholu, sadju, zelenjavi, razumevanju, vrstnikih, zvestobi, sporih in o družini nasploh. Skozi dan nas je vodila gospa Beti, ki se ji še posebej zahvaljujem za namenjeni čas! Sošolci smo si nato ogledali film Vrvež v moji glavi. Skozenj so nas spremljali Veselje, Strah, JezaGnus in Žalost, ki mladi Riley po selitvi skušajo na novo organizirati življenje. Ali je bilo to uspešno, morda celo ne, in pa kakšne ovire, če sploh so, jih tam pričakale, Vam ne bom izdala, kar sami si oglejte Vrvež v moji glavi. Na podlagi čustev smo izdelovali in čisto po svoje ustvarili miselne vzorce, na njih smo odgovorili na zastavljena vprašanja. Bilo je super, poučno, zabavno! Prisluhnite kdaj pa kdaj svojim čustvom, vzemite si čas in si oglejte Disneyev film.

Pia Cigut, 6. razred