Košarkarska zveza Slovenije je ob 17. 9., prazniku slovenske košarke, pripravila nagradni natečaj za osnovnošolce, na katerega so se odzvali učenci 9. razreda naše šole. Ob pomoči učitelja Tonija in učiteljice Jelke so pripravili atraktiven prispevek, ki smo ga prijavili na natečaj. Štrije dečki so povadili zabijanja na koš z male prožne ponjave, ostali dečki pa so pripravili plakat za navijaški del razreda. Deklice so staknile glave in izdelale navijaško koreografijo z usklajenimi gibi ter vso potrebno navijaško opremo. Po nekaj vajah so bili učenci pripravljeni za zadnje dejanje, to je bilo snemanje. Kot gledalci so se jim pridružili njihovi varovanci, učenci prvega razreda. Ni potrebno posebej omenjati, da so bili navdušni ob predstavi.

V prejšnjem tednu so na KZS objavili rezultate natečaja in ponosni smo, da so v precejšnji konkurenci naši devetošolci bili nagrajeni z odličnim 4. mestom! Čestitamo!