V četrtek, 26. 10. 2017, smo imeli na naši šoli prav poseben dogodek. Vas zanima, kakšen je bil? Seveda, takoj vam povem! Zbrali smo se v jedilnici šole, ki pa na dan noči čarovnic ni delovala prav običajno. Na mizah in po tleh so gorele sveče in okoli njih so bili pajki … Ne, ne, pajkov ni bilo! J No, ples za noč čarovnic pa se je vendarle začel. Po urah pričakovanja in urejanja smo se tako punce kot tudi fantje pošteno zabavali. Punce smo imele možnost lakiranja nohtov, no, pa tudi kakšen fant se je našel, ki je želel imeti črne nohte seveda. Devetošolci pa nam niso pripravili le barvanja nohtov, temveč tudi druge stvari kot so barvanje las, ličenje, ki je bilo prav posebno, saj so pripravili tudi razne modele, ki so na obrazu pobarvani izgledali naravnost strašljivo! 9. razred nam je pripravil tudi razne igre in pa za malo manjše tudi zanimive delavnice. Le-teh sem se udeležila tudi jaz, saj v meni tudi na noč čarovnic ustvarjalen duh ni pošel. J Ustvarjali smo netopirje in pajke in še bi se našlo kaj za male (in velike) ustvarjalce. Seveda ob delavnicah nismo pozabili na pesem in ples, zato smo se s prijatelji zabavali tudi ob tem. To pa še ni vse! Imeli smo tudi posladke in pa pravo čarovniško pijačo. Učenci, se zabave niste udeležili? Nič skrbeti, še bo kakšen ples! To je obljubila učenka Sara in temu so prikimali tudi ostali. Kdaj, kje in zakaj; to boste izvedeli še ob pravem času. Nisem pa pozabila še na fotografiranje, ki je meni zelo ljub konjiček. Za ta dogodek je nekaj lepih slik v objektiv zajela učiteljica Jelka Horvat.

Pia Cigut, učenka 6. razreda