Zeleni teden smo zaključili z naravoslovnim dnem, ki je bil namenjen očiščevalni akciji, ki jo vsako leto organizira Občina Velika Polana v sodelovanju z našo šolo in društvi. Zjutraj smo se opremili z rokavicami in vrečami za smeti ter se odpravili na pot. Z veseljem ugotavljamo, da je delo na očiščevalni akciji vsako leto lažje, saj se nabere vedno manj smeti. Pa ne zato, ker bi jih namerno spregledali, ampak ker jih je veliko manj. Ko smo delo opravili, smo se dobili pri Prireditvenem centru Poljana, kamor so prišli tudi vsi preostali udeleženci očiščevalne akcije. Sledil je kratek program učencev naše šole z  obveznim petjem Ekohimne, ki jo zna zapeti vsak učenec. Sledila je še podelitev zahval vsem sodelujočim. Veseli in zadovoljni smo zaključili še en uspešen dan.