V sredo, 25. 9., smo se vsi učenci naše šole udeležili orientacijskega teka. Dogajanje se je začelo pred šolo, potem pa smo učenci pot nadaljevali po Veliki Polani in Žižkih. Cilj orientacijskega teka je, da se naučimo orientirati v naravi. Najprej smo se razdelili v skupine, nato nam je učitelj športa razdelil zemljevide in kompase. Na pot smo se skupine podajale v razmaku petih minut. Na poti smo iskali oranžno-bele stožce.  V krogu 10 metrov od stožca je bila skrita kuverta, v njej pa štampiljka. Imeli smo tudi papir z vprašanji, na katera smo morali pravilno odgovoriti. Vsak napačen odgovor je skupini prinesel nekaj minut pribitka. Učenci predmetne stopnje smo zaključili za šolo, kjer smo počakali na rezultate. Zmagala je skupina iz 7. razreda. Prve tri skupine so dobile tudi nagrade.