Buhuuuuhuuuu se je v četrtek razlegalo po naši šoli. Kako se le ne bi, saj pa smo plesali s čarovnicami! Da je bilo zabavno in ravno prav strašno, so poskrbeli učenci 9. razreda. Ti so pripravili različne dejavnosti za vse udeležence, ki so lahko preizkusili posebna očala in se podali v virtualno resničnost, tekmovali so lahko v hitrostnem postavljanju kozarcev, se naličili in uredili po čarovniško, sledili navodilom za ples v nagradni igri, igrali različne igre, si naročili prav posebej za ples pripravljen čarovniški zvarek in ob tem grizljali kokice, v delavnici so si lahko izdelali svoje pajke, mumije in ostale čarovniške izdelke. Vse, ki jih zanima lastna prihodnost, je vedeževalka povabila na obisk ter preverila v kartah, kaj jih čaka v naslednjih letih. Samo najpogumnejši pa so se odpravili v hišo strahov! Da, hišo strahov smo imeli na šoli, ampak brez skrbi, nikogar niso odnesle čarovnice, duhovi pa niso nikomur skrivili lasu. Vsi smo pogumno vstopili, kriknili in se prestrašili, ko nas je lovila nuna, ko nas je napadel zombi in ko nas je pošast pregnala iz hiše. Kljub nekaj trenutkom strahu pa smo se vsi prav lepo zabavali in naplesali. Ob zaključku so sledile še nagradne igre, kjer se je kar gnetlo tekmovalcev, ampak saj veste, nagrade pripadajo le najboljšim. Med obilico dobrih tekmovalcev je bilo kar težko določiti najboljše. Ob koncu plesa smo se veseli in razigrani odpravili proti domu, vsi pa smo se strinjali, da je bil ples super, čeprav so nas lovile čarovnice in druge pošasti. V galeriji pa si lahko ogledate nekaj utrinkov dogajanja.