Zvonec je naznanil začetek pouka. Po dolgih dveh mesecih smo zopet sedli v šolske klopi. Ta dan pa je še posebej pomemben za prvošolčke. Z nalogo iskanja zaklada v senu, ki jim jo je pripravil Palček Polanski, jim je uspelo in tako so postali čisto pravi šolarji. Seveda pa sta jim gospa ravnateljica in razredničarka podelili še rumene rutice. Podmladkarji Turističnega krožka so za nas pripravili poseben program, ob koncu katerega smo se posladkali še s čokoladnimi storžki, ki jih je pripravila učiteljica Jasna. Prvošolčkom pa so seveda-postregli s torto. Sledili sta še dve razredni uri, kjer smo prejeli urnike, obnovili nekaj že znanih šolskih pravil in se pogovarjali o počitnicah, ki so ravnokar minile.

Dragi bralci, če niste vsi več šolarji, pa se lahko svojih šolskih dni spomnite preko galerije, ki sem vam jo pripravila.

Pia Cigut, 8. razred