Po dolgih poletnih počitnicah, ko so šolske klopi samevale, smo učenci OŠ Miška Kranjca Velika Polana spet zakorakali mednje.

Ob osmi uri smo se vsi učenci zbrali na šolskem dvorišču. Pred vstopom v šolo je nas in starše nagovoril še gospod ravnatelj, Branko Lah. Vsak razred je s svojo razredničarko odkorakal v šolske prostore. Nato je sledila še proslava ob prvem šolskem dnevu in sprejem prvošolcev v šolsko skupnost. Proslavo so pripravili in vodili člani turističnega krožka z mentoricama Natalijo Šimon in Andrejo Kavaš, sodelovale pa so tudi učiteljice Jasna Cigut, Lidija Smej in Jelka Horvat. Seveda smo ob tej priložnosti devetošolci kot varuhi pozdravili svoje prvošolčke. Po proslavi je vsak razred odšel v svojo učilnico, kjer so pomalicali. Deveti in prvi razred ter njihovi starši pa smo imeli spoznavno druženje ob torti dobrodošlice. Nato se je pouk nadaljeval z razrednimi urami. Po razrednih urah je še sledil odhod domov.

Vsem učencem želim veselo in uspešno šolsko leto!

Fotografije čakajo na ogled v galeriji.

Luka Denša, 9. razred