Pri slovenščini smo imeli v mesecu decembru šolsko »Cankarjevo« tekmovanje za učence od 4. do 9. razreda, na katerem je 17 učencev prejelo bronasto »Cankarjevo« priznanje, tri učenke pa so se uvrstile na območno »Cankarjevo« tekmovanje, ki je bilo v mesecu januarju.

Vse tri, Alja Magdič iz 8. razreda ter Špela Jaklin in Kaja Žalig iz 9. razreda, so prejele srebrno »Cankarjevo« priznanje. Njihova mentorica je bila učiteljica Valerija Dravec Donša.

V mesecu novembru je 10 učenk tekmovalo na šolskem tekmovanju Maraton poezije. Dve učenki, Eva Kavaš iz 6. razreda in Saša Matjašec iz 8. razreda, sta se uvrstili na državno tekmovanje, kjer je EVA KAVAŠ prejela ZLATO PRIZNANJE in Saša Matjašec bronasto priznanje. Njuna mentorica je bila učiteljica Valerija Dravec Donša.

Vsem učencem iskrene čestitke.