Select Page

Spoštovani starši!

Na podlagi predhodnega Obvestila in poziva staršem v zvezi z upravičenostjo do brezplačnega toplega obroka sporočamo, da bo za učence OŠ Miška Kranjca Velika Polana, ki so iz Občine Lendava, za pripravo in prevzem toplega obroka po preverjanju kriterijev za upravičenost do brezplačnega toplega obroka poskrbela Občina Lendava.

Kot že zapisno v prvem Obvestilu in pozivu staršem vas naknadno obveščamo, da lahko potrebo po toplem obroku za učence in dijake, ki so občani Občine Velika Polana, na šolo posredujete tudi naknadno, vendar s prevzemom obroka z naslednjim dnem. Prav tako ste v primeru spremembe dolžni javiti odjavo obroka. Naprošamo vas, da zaradi lažje organizacije ob prijavi podate tudi informacijo o potrebi po dostavi. Hrana bo v nepovratni embalaži, za katero je poskrbljeno s strani šole.

Lepo vas pozdravljam,

ravnateljica zavoda

Danijela Apatič