Spoštovani starši!

Šolsko leto 2020/2021 je polno izzivov, obveznosti in prilagajanj. V skladu z LDN je bilo prevideno predavanje za Vas, starše, ki ga bomo zaradi izrednih razmer izvedli preko ZOOM-povezave v četrtek, 20. 5. 2021, ob 17. uri. Naslov predavanja je VZGOJA ZA ŽIVLJENJE.

Otrok se od rojstva naprej uči o življenju od odraslih, ki so mu najbližji. Starševske besede, čustvovanja, dejanja močno vplivajo na oblikovanje otrokove samopodobe, otrokovih navad ter na njegovo doživljanje drugih ljudi in sveta. Predavanje nudi koristne informacije iz znanosti ter praktične primere, kako otroku pomagati do zdrave, srečne, zadovoljne in odgovorne osebnosti. Predavanje govori tudi o postavljanju meja, čustvovanju otroka, zdravih navadah ter vplivih sodobne tehnologije na razvoj otrokovih možganov. Predavateljica je ga. Katja Bernard.

Povezava bo objavljena na šolski spletni strani.

Join Zoom Meeting

Meeting ID: 825 4607 3664
Passcode: 956171

Vljudno Vas vabimo k udeležbi in Vas lepo pozdravljamo!

Pomočnica ravnateljice za vrtec

Mirjam Törnar