Dragi učenke in učenci,

spoštovani starši!

Učenci – čas najdaljših, to je poletnih, počitnic se izteka in kmalu začenjamo novo šolsko leto 2024/2025. Upamo, da ste se v času počitnic spočili in se polni energije, zanosa, pričakovanj, optimizma in vedoželjnosti podajate novim ciljem naproti z željo po čim kakovostnejšem znanju in dobrem sodelovanju. Želim, da bi z veseljem prihajali v šolo, da bi skladno s svojimi željami, pričakovanji in zmožnostmi sprejemali znanje, ga nadgrajevali ter v strpnosti prispevali svoj delež k sobivanju šolskega življenja.

Spoštovani starši, imamo skupne cilje – opolnomočiti naše učence oz. vaše otroke z vseživljenjskim znanjem ter jim privzgojiti odnos do dela in učenja, prav tako pa jih naučiti prevzemati odgovornost za lasten napredek in nenazadnje cilj, da bomo s konstruktivnim sodelovanjem dajali učencem zgled, prave vrednote in spoštovanje do dela ter drugih ljudi.

Starševstvo, vzgoja in izobraževanje so zagotovo ene najodgovornejših nalog, ki jih moramo opraviti starši in učitelji. Vsi, ki smo odgovorni za otroke v šoli, se bomo trudili, da bomo v sodelovanju z vami dosegli uspešen razvoj posameznega otroka in omogočili dobre pogoje za ustvarjalno delo. S skupnim delom in sodelovanjem bomo dosegli več, če bodo odnosi temeljili na medsebojnem spoštovanju in zaupanju.

Skupaj z učiteljicami in učitelji ter drugimi zaposlenimi Vam želimo uspešno in zadovoljno šolsko leto 2024/2025.

Na snidenje prvi šolski dan.

Ravnateljica zavoda OŠ Miška Kranjca Velika Polana

Danijela Apatič s sodelavci