Urniki

Urnik 2020/2021:

Urnik razredov:

1.r:

DAN/ URA PO URNIKU 1. 2. 3. 4. 5.
PONEDELJEK

SLJ

 

SLJ

 

MAT

 

ŠPO

 

TJA

 

TOREK

MAT

 

SLJ

 

SPO

 

GUM

 

SREDA

ŠPO

 

MAT

 

SLJ

 

SPO

 

TJA

 

ČETRTEK

SPO

 

SLJ

 

LUM

 

LUM

 

PETEK

SLJ

 

ŠPO

 

MAT

 

GUM

 

 

2.r:

DAN/ URA PO URNIKU 1. 2. 3. 4. 5.
PONEDELJEK

SPO

 

ŠPO

 

SLJ

 

SLJ

 

MAT

 

TOREK

ŠPO

 

MAT

 

SLJ

 

TJA

 

GUM

 

SREDA

SPO

 

SLJ

 

LUM

 

LUM

 

ČETRTEK

SLJ

 

SPO

 

MAT

 

GUM

 

TJA

 

PETEK

ŠPO

 

SLJ

 

SLJ

 

MAT

 

 

3.r:

DAN/ URA PO URNIKU 1. 2. 3. 4. 5.
PONEDELJEK

ŠPO

 

SLJ

 

SLJ

 

MAT

 

TOREK

SLJ

 

ŠPO

 

MAT

 

SPO

 

GUM

 

SREDA

MAT

 

SLJ

 

SLJ

 

SPO

 

GUM

 

ČETRTEK

ŠPO

 

MAT

 

SLJ

 

TJA

 

SPO

 

PETEK

SLJ

 

TJA

 

MAT

 

LUM

 

LUM

 

 

4.r:

DAN/ URA PO URNIKU PRED. 1. 2. 3. 4. 5.
PONEDELJEK

MAT

 

MAT

 

TJA

 

NIT

 

NIT

 

TOREK

NIP-NEM

 

SLJ

 

SLJ

 

ŠPO

 

MAT

 

DRU

 

SREDA

NIP-NEM

 

MAT

 

ŠPO

 

SLJ

 

DRU

 

GUM

 

ČETRTEK

SLJ

 

SLJ

 

TJA

 

GUM

 

NIP-ŠPO

 

PETEK

NIP-TIT

 

MAT

 

NIT

 

LUM

 

ŠPO

 

LUM

 

 

5.r:

DAN/ URA PO URNIKU PRED. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
PONEDELJEK

DRU

 

MAT

 

MAT-MS

 

GOS

 

ŠPO

 

TOREK

NIP-NEM

 

SLJ

 

SLJ

 

TJA-MS

 

NIT

 

GUM/RU

 

NIP-ŠPO

 

SREDA

NIP-NEM

 

SLJ

 

SLJ-MS

 

TJA

 

DRU

 

GUM

 

MAT

 

ČETRTEK

NIT

 

NIT

 

ŠPO

 

LUM

 

LUM

 

PETEK

NIP-TIT

 

MAT

 

SLJ

 

ŠPO

 

TJA

 

DRU

 

6.r:

DAN/ URA PO URNIKU PRED. 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7.
PONEDELJEK

RU/14

 

MAT

 

GEO

 

TJA

 

TIT

 

SLJ

 

ŠPO-D

 

VARSTVO

 

ŠPO-F

 

TOREK

NIP-NEM

 

GUM

 

TJA

 

ZGO

 

ŠPO-F

VARSTVO

 

SLJ

 

NIP-ŠPO

 

SREDA

NIP-NEM

 

TJA

 

SLJ

 

NAR

 

ŠPO-D

 

VARSTVO

 

MAT

 

TIT

 

ČETRTEK

SLJ

 

GOS

 

MAT

 

ŠPO-F

 

VARSTVO

 

ŠPO-D

 

PETEK

NIP-TIT

 

MAT

 

LUM

 

NAR

 

TJA

 

SLJ

 

GOS/14

 

 

7.r:

DAN/ URA PO URNIKU PRED. 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9.
PONEDELJEK RU/14

NAR

 

MAT-MS

 

SLJ

 

TJA

 

ZGO

 

SPH

 

NEM

SPH

 

TOREK

GEO

 

NAR

 

SLJ

 

GUM

 

TJA

 

ŠPO-F

 

ŠZS

 

SREDA

MAT

 

TJA-MS

 

GEO

 

NAR

 

ŠPO-D

 

VARSTVO

ČETRTEK

MAT

 

TIT

 

 ZGO

 

SLJ-MS

 

DKE

 

NEM

 

PETEK

TJA

 

MAT

 

LUM

 

SLJ

 

ŠPO-F

 

VARSTVO

ŠPO-D

 

 

8.r:

DAN/ URA PO URNIKU PRED. 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7.
PONEDELJEK

RU/14

 

ZGO

 

FIZ

 

ŠPO

 

MAT1

 

SLJ2

 

MAT2

 

SLJ1

 

TJA2

 

SPH

 

SPH

 

TOREK NEM

TJA1

NEM

 

VARSTVO

DKE KEM

MAT1

 

SLJ2/14

 

VARSTVO

MAT2

 

SLJ1/14

 

VARSTVO

GUM
SREDA

ZGO

 

MAT2

SLJ1

MAT1

SLJ2

GEO

 

FIZ

 

ŠZZ

 

ČETRTEK

KEM

 

ŠPO

 

BIO

 

TJA2

TIT1

TJA1

TIT2

ROM

 

PETEK

LUM

 

GEO

/BIO

 

MAT1

SLJ2

MAT2

SLJ1

TJA2

VARSTVO

TJA1

VARSTVO

LS

NEM

9.r:

DAN/ URA PO URNIKU PRED. 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7.
PONEDELJEK RU/14

TJA1

SLJ2

 

TJA2

SLJ1

 

MAT

 

GEO

 

FIZ

 

SPH

 

SPH

 

TOREK

BIO

 

MAT

 

GUM

 

KEM

 

ŠPO

 

SLJ1/SLJ2

 

SREDA OIP-NEM

KEM

 

GEO

 

ŠPO

 

MAT

 

SLJ1

 

VARSTVO

 

SLJ2

 

ČETRTEK

OIP-NEM

 

FIZ

 

SLJ1

TJA2

 

SLJ2

TJA1

 

ZGO

 

MAT

 

NOG

ROM

PETEK

SLJ1

TJA2

 

SLJ2

TJA1

 

ZGO

LUM

 

BIO

 

LS