šola: 02 573 58 40, vrtec: 02 573 58 49 o-mkvpolana.ms@guest.arnes.si

OTROCI IN MLADOSTNIKI V ČASU KRIZE

OTROCI IN MLADOSTNIKI V ČASU KRIZE

 V ponedeljek, 01.03.2021 ne zamudite te izjemne priložnosti in se udeležite webinarja, na katerem  bo MARKO JUHANT, pedagog, predavatelj in avtor številnih najbolje prodajanih knjig o vzgoji otrok svetoval in predal znanje, kako otroke in mladostnike motivirati v času kriznih situacij. 

Vse bolj odmevna so prepričanja in strokovne napovedi, da kriza, s katero se trenutno soočamo, že je in še bo, predvsem pri otrocih in mladostnikih vzrok za številne težave v duševnem zdravjuKATJA PUCKO, magistra psihologije iz Univerzitetnega rehabilitacijskega inštituta Republike Slovenije-Soča, bo z nami delila vse kar morate starši, skrbniki, vzgojitelji, učitelji vedeti o težavah v duševnem zdravju otrok in mladostnikov, katere vrste težav v duševnem zdravju vse poznamo, kako jih prepoznate in kako pravočasno in pravilno ukrepate.

Srečanje bo potekalo v aplikaciji ZOOM. Prijave so obvezne. Prispevek/kotizacija za udeležbo tokrat zgolj 40,00 eur.

 Vabilo in prijavnica se nahajata v prilogi.

Vljudno vabljeni!
Ekselenta izobraževanja

Otroci in mladostniki v času krize-VABILO

PRIJAVNICA-OTROCI in MLADOSTNIKI V ČASU KRIZE

Dostopnost