šola: 02 573 58 40, vrtec: 02 573 58 49 o-mkvpolana.ms@guest.arnes.si

Zveza prijateljev mladine Slovenije je v preteklih dveh letih organizirala vseslovensko akcijo »TOM potuje, otroke obiskuje«. Nahrbtnik TOM telefona je potoval po 12 slovenskih regijah in obiskal kar 193 osnovnih šol, med njimi tudi OŠ Miška Kranjca Velika Polana.

Učenci so lahko anonimno postavili vprašanja na teme na katere se ne morejo ali ne upajo pogovoriti s svojimi starši ali drugimi odraslimi osebami. Rezultati so predstavljeni v publikaciji »Kaj si mladi želijo, da bi odrasli vedeli o njih?«

Publikacija je predstavljena na in v elektronski obliki dostopna na spletni strani ZPMS https://www.zpms.si/wp-content/uploads/2023/10/tom_publikacija_final_web.pdf , zato vljudno vabljeni k prebiranju vsebine.

Dostopnost