Select Page

Govorilne ure

Plan mesečnih govorilnih ur:

MESEC DATUM URA
SEPTEMBER 20. 9. 2022 Roditeljski sestanki
OKTOBER 11. 10. 2022 16.00–17.00
NOVEMBER četrtek, 17. 11. 2022 (po predavanju za starše GU)
DECEMBER 13. 12. 2022 16.00-17.00
JANUAR 10. 1. 2023 16.00-17.00
FEBRUAR 14. 2. 2023 (po predavanju za starše GU)
MAREC 14. 3. 2023 16.00-17.00
APRIL 11. 4. 2023 16.00-17.00
MAJ 9. 5. 2023 16.00-17.00
JUNIJ 6. 6. 2023 16.00-17.00

 

Dopoldanske govorilne ure učiteljev in elektronski naslovi učiteljev:

Ime in priimek učitelja e- naslov učitelja Dopoldanske govorilne ure
Danijela Apatič danijela.apatic@os-velikapolana.si vsak delovnik 7.00‒15.00
Tilen Matej Červek tilenmatej.cervek@os-velikapolana.si  
Jasna Cigut jasna.cigut@os-velikapolana.si  
Sandra Hanžič sandra.hanzic@os-velikapolana.si  
Jelka Horvat jelka.horvat@os-velikapolana.si  
Andreja Kavaš andreja.kavas@os-velikapolana.si  
Suzana Kotnjek suzana.kotnjek@os-velikapolana.si  
Vesna Njenjić vesna.njenjic@os-velikapolana.si  
Lea Kociper lea.kociper@os-velikapolana.si  
Anton Marton anton.marton@os-velikapolana.si  
Alenka Mejaš alenka.mejas@os-velikapolana.si  
Suzana Šajnovič suzana.sajnovic@os-velikapolana.si  
Natalija Šimon natalija.simon@os-velikapolana.si  
Sanja Šimonka sanja.simonka@os-velikapolana.si  
Vanja Švec vanja.svec@os-velikapolana.si  
Lidija Smej lidija.smej@os-velikapolana.si  
Mateja Sukič Kuzma mateja.sukickuzma@os-velikapolana.si  
Denis Dugar denis.dugar@os-velikapolana.si  
Martina Ternar Gabor martina.ternargabor@os-velikapolana.si  
Mirjam Törnar mirjam.tornar@os-velikapolana.si  
Breda Vöröš breda.voros@os-velikapolana.si  
Tjaša Žalig tjasa.zalig@os-velikapolana.si  
Bernarda Žalik bernarda.zalik@os-velikapolana.si  
Vlado Žalig vlado.zalik@os-velikapolana.si  
Valerija Dravec Donša valerija.dravecdonsa@os-velikapolana.si