Select Page

Govorilne ure

Spoštovani starši!

V skladu z upoštevanjem zdravstveno-higienskih ukrepov za preprečevanje okužbe s korona virusom Vas naprošamo, da se IZJEMOMA V NUJNIH PRIMERIH po PREDHODNI NAJAVI udeležite govorilnih ur v šoli. Dopoldanske govorilne ure bodo potekale po telefonu na tel. številki 031 399 019 ali preko e-pošte strokovnih delavcev. Prav tako bodo izjemoma po predhodni najavi potekale mesečne govorilne ure v šoli, ki so vsak tretji torek v mesecu, od 16. do 17. ure. Sicer potekajo mesečne govorilne ure po e-pošti strokovnih delavcev.

Vodstvo zavoda

Plan mesečnih govorilnih ur:

MESEC DATUM URA
SEPTEMBER 21. 9. 2021 roditeljski sestanek
OKTOBER
NOVEMBER
DECEMBER
JANUAR
FEBRUAR
MAREC
APRIL
MAJ
JUNIJ

 

Dopoldanske govorilne ure učiteljev in elektronski naslovi učiteljev:

Ime in priimek učitelja e- naslov učitelja Dopoldanske govorilne ure
Danijela Apatič danijela.apatic@os-velikapolana.si vsak delovnik 7.00‒15.00
Tilen Matej Červek tilenmatej.cervek@os-velikapolana.si
Jasna Cigut jasna.cigut@os-velikapolana.si
Sandra Hanžič sandra.hanzic@os-velikapolana.si
Jelka Horvat jelka.horvat@os-velikapolana.si
Andreja Kavaš andreja.kavas@os-velikapolana.si
Suzana Kotnjek suzana.kotnjek@os-velikapolana.si
Vesna Njenjić vesna.njenjic@os-velikapolana.si
Anita Markoja anita.markoja@os-velikapolana.si
Anton Marton anton.marton@os-velikapolana.si
Monika Matjašec monika.matjasec@os-velikapolana.si
Alenka Mejaš alenka.mejas@os-velikapolana.si
Suzana Šajnovič suzana.sajnovic@os-velikapolana.si
Natalija Šimon natalija.simon@os-velikapolana.si
Sanja Šimonka sanja.simonka@os-velikapolana.si
Vanja Švec vanja.svec@os-velikapolana.si
Lidija Smej lidija.smej@os-velikapolana.si
Mateja Sukič Kuzma mateja.sukickuzma@os-velikapolana.si
Zdenko Temlin zdenko.temlin@os-velikapolana.si
Martina Ternar Gabor martina.ternargabor@os-velikapolana.si
Mirjam Törnar mirjam.tornar@os-velikapolana.si
Breda Vöröš breda.voros@os-velikapolana.si
Tjaša Žalig tjasa.zalig@os-velikapolana.si
Bernarda Žalik bernarda.zalik@os-velikapolana.si
Vlado Žalig vlado.zalik@os-velikapolana.si