šola: 02 573 58 40, vrtec: 02 573 58 49 o-mkvpolana.ms@guest.arnes.si

MLADOSTNIK NA POTI DO SEBE – Kako lahko starši podpremo svojega odraščajočega otroka

Vabljeni, da se nam v četrtek, 27. 5. 2021 ob 19.30 pridružite na online predavanju o mladostništvu in izzivih vzgoje na otrokovi poti v odraslost, ki je namenjeno staršem otrok 5.-8. razreda. Predavanje bosta vodili mag. psihosocialne pomoči Daša Cek Stepančič in Sara Černe. Predavateljici sta del združenja Kognitivno-vedenjsko svetovanje Slovenija. Na Goriškem vodita lastni svetovalnici, v katerih pomoč nudita tudi mladostnikom in njihovim staršem. 

Predavanje bo osvetlilo obdobje mladostništva, pomen celostne obravnave mladostnika in izzive sodobne vzgoje na otrokovi poti v odraslost, vključujoč aktualne razmere, ki za mlade predstavljajo posebno breme. Odgovorilo bo na številna vprašanja o starševstvu, vzgoji in družinski dinamiki. Med drugim boste lahko izvedeli tudi, kaj mladostnik potrebuje od staršev in kaj narediti, če kljub vsemu ni tako, kot bi si želeli. 

Predavanje je brezplačno, prijava je možna do 25. 5. 2021 na spletni strani Akademije osebne odličnostihttps://akademijaosebneodlicnosti.com/
Število mest je omejeno.

 

NE SPREGLEJTE TUDI: Poletni tabor za otroke ZMOREM, ČE TO VERJAMEM: tabor za celostni razvoj in krepitev otrokovih potencialov
17.-21. 7. 2021, Mladinski hotel Punkl (Ravne na Koroškem)

Razvijanje socialnih veščin, krepitev samopodobe, empatije in ustvarjalnosti, spoznavanje sebe (vrednot, čustev), delo s cilji in omejujočimi prepričanji, spoznavanje različnih sprostitvenih tehnik … ter
bogat nabor športnih in drugih aktivnosti (adrenalinski park, obisk gradu, kopanje v bazenu …).

Celostna in individualna obravnava otroka v odsotnosti elektronskih naprav.

Več o taboru

Veselimo se druženja z vami in vašim otrokom,

tim Akademije osebne odličnosti

Akademija osebne odličnosti

Tabori za otroke in mladostnike
Predavanja za starše
Osebna svetovanja

… za tiste, ki želijo nekaj več

 

Dostopnost