šola: 02 573 58 40, vrtec: 02 573 58 49 o-mkvpolana.ms@guest.arnes.si

V petek, 15. 9. 2023, smo na OŠ Miška Kranjca Velika Polana v sklopu festivala Oko besede gostili pripovedovalko Slavko Kristan in pesnico Barbaro Gregorič Gorenc, ki jo je spremljala tudi njena sestra, Andreja Gregorič, ilustratorka v njenih delih.

Predstavitvi in pripovedovanju so v novi knjižnici prisluhnili starejši otroci vrtca in učenci 1. razreda. Učenci 5. in 6. razreda pa so se zabavali ob recitacijah pesnice ter ob njenih kratkih priložnostnih pesnitvah, ki so nastale ob njenem obisku.

Istega dne so v Gledališču Park v Murski Soboti razlgasili tudi zmagovalno delo, večernico za leto 2023, in sicer je to letos delo Špele Frlic, Bleščivka.

Gostje so bili zadovoljni, prav tako tudi učenci, ki se že veselijo prihodnjega Očesa besede.

 

 

 

 

Dostopnost