Sporočamo vam, da smo srečno in varno prispeli v sončno Sečo.

Spremljajte naše dogodivščine v šoli v naravi:

Šola v naravi

V ponedeljek, 9. 9. 2024, smo se učenci tretjega razreda in učitelji odpravili v šolo v naravi. Vlak nas je odpeljal do Kopra. Tam nas je pričakal avtobus, ki nas je odpeljal do CŠOD Burja.

Namestili smo se v sobe. Z učiteljico Lili smo raziskovali morsko obalo, iskali školjke, polžke in rakovice. Nato smo si ogledali park kamnitih skulptur Forma viva. Opazovali smo drevesa, se o njih kaj naučili in se z njimi spoprijateljili. V vrtu dišavnic smo spoznali različne dišavnice in iz njih naredili čarobne vrečke. Ogledali smo si film o solinah, solna polja pa smo videli iz CŠOD Burja. Z ladjo Solinarka smo odpluli do Pirana, kjer smo si ogledali mesto in akvarij. Staršem smo poslali razglednice, uživali smo v kopanju v morju in obiskali vrt kaktusov. Dvakrat na dan smo plavali v bazenu. Prvi dan smo imeli preverjanje znanja plavanja. Osvojila sem priznanje zlati delfin.

V petek po kosilu smo se odpravili domov. Všeč mi je bilo, da smo s sošolkami spale v isti sobi in da sem se naučila novih načinov plavanja.

Živa Vučko

VTISI TRETJEŠOLCEV O ŠOLI V NARAVI

Učenci tretjega razreda smo se udeležili šole v naravi v CŠOD Burja. Čez cel teden smo imeli razne aktivnosti in oglede. Meni je bil najbolj všeč ogled akvarija. Tam je bilo polno rib in drugih morskih živali. Najbolj všeč mi je bila jegulja, ker zelo hitro plava.

Luka

V šoli v naravi mi je bilo zelo lepo, sem pa pogrešala družino. Najbolj mi je bila všeč vožnja z ladjico, akvarij in hrbtno plavanje.

Saša Mia

Všeč mi je bil izlet v Piran in skoki na glavo. Bilo mi je zelo lepo.

Miha

Komaj sem čakal, da grem v šolo v naravi. Najbolj sem užival, ko smo plavali in se potapljali v bazenu in v morju. V spominu mi je ostal vrt kaktusov, kjer sem si kaktus tudi kupil. Veliko doživetje mi je bila vožnja z ladjico v Piran in ogled akvarija. Čas v šoli v naravi mi je hitro minil. Bilo mi je zelo lepo.

Tim

Všeč sta mi bila vožnja z ladjico v Piran in ogled akvarija. V akvariju so mi bili najbolj všeč morski konjički.

Aria

V šoli v naravi smo bili od ponedeljka do petka. Imeli smo se zelo lepo in se zabavali. Najraje sem se igrala s sošolkami in sošolci. Najlepše sem se imela, ko smo se vozili z ladjico Solinarka. Zelo mi je bilo všeč tudi kopanje, kjer sem osvojila zlatega delfina. Tudi vse ostale dejavnosti so mi bile zelo zanimive in teden je prehitro minil. Sem se pa zelo razveselila odhoda domov, ker sem že pogrešala družino.

Zala

V šoli v naravi mi je bilo. Najbolj sem uživala na ladjici in v akvariju, kjer so mi bili najljubši morski konjički.

Veronika

V šoli v naravi mi je bilo zelo lepo. Najbolj všeč sta mi bila akvarij in vrt kaktusov. V akvariju sta mi  bila všeč bradavičasta zvezda in jastog. V vrtu kaktusov pa kaktus, ki lahko živijo preko tristo let. V šoli v naravi mi je bilo zelo lepo.

Sandi

Šola v naravi mi je bila všeč. Najlepše mi je bilo kopanje v morju, iskanje školjk in fitnes na prostem.

Tara

V šoli v naravi mi je bilo zelo lepo. Najlepša mi je bila vožnja z ladjico in obisk vrta kaktusov. Tam sem si za spomin na šolo v naravi kupila lep kaktus.

Živa

Na šolo v naravi imam lepe spomine. Videli smo veliko lepega in sicer kamnite skulpture soline, akvarij in vrt kaktusov. Lepo mi je bilo na vožnji z ladjico. Vesel sem, da sem se naučil dobro plavati. Bil sem pogumen, ker sem v roki držal raka. Vesel sem, da smo fantje dobili priznanje za najbolj čisto sobo.

Noel

V šoli v naravi mi je bilo čudovito. Najbolj mi je ostalo v spominu, ko smo igrali nogomet in plavanje žabice.

Niko

Šole v naravi sem se veselil. Vožnja z vlakom mi je bila zabavna ampak malo predolga. Moj najboljši dan je bila sreda, ker smo se peljali z ladjico in šli v akvarij v Piranu. Izvedel sem veliko novega. Tudi hrana mi je bila všeč. Šola v naravi mi bo ostala v lepem spominu.

Marsel

Najlepše mi je bilo plavanje u učiteljico Jasno. Lepo mi je bilo tudi, ko smo obiskali vrt kaktusov, kjer sem si enega kupil za domov.

David

Najlepše mi je bilo v akvariju, kjer smo videli različne morske živali.

Alina

V šoli v naravi mi je bilo zelo lepo in zanimivo.

Aja

Najlepše mi je bilo v akvariju. Všeč mi je bila tudi vožnja z ladjico.

Lovro

V šoli v naravi sem se imel zelo lepo ter se naučil veliko novega. Najlepše mi je bilo, ko smo plavali v bazenu.

Alex