šola: 02 573 58 40, vrtec: 02 573 58 49 o-mkvpolana.ms@guest.arnes.si

Društvo Radi pišemo z roko je tudi letos organiziralo Teden pisanja z roko, kateremu smo se pridružili tudi na naši šoli. Namen projekta je splošno in strokovno javnost opozoriti na številne dobrobiti pisanja z roko v primerjavi s tipkanjem na tipkovnico.Osveščanje vseh ljudi o pomenu pisanja z roko in ohranjanja kulture pisanja je v današnjem času zelo pomembno.

Nosilna tema Tedna pisanja z roko je bila tokrat Mislim tiho, pišem počasi. V ospredje smo tako postavili počasnost in dejstvo, da naš rokopis odraža naša notranja stanja. Letošnja vsebina pisanja naj bi bila povezana s pokrajino, v kateri živimo, to je naše Prekmurje. Raznolikost zapisov dokazuje, da je vsak človek individuum, ki pod svojo dlanjo skriva svoj notranji mir, srečo, zadovoljstvo.

     

 

Dostopnost