šola: 02 573 58 40, vrtec: 02 573 58 49 o-mkvpolana.ms@guest.arnes.si

ZAHVALA RAVNATELJICE:

Spoštovani starši in zaposleni v zavodu, dragi otroci vrtca in učenci šole!

V soboto, 8. 10. 2022, je v organizaciji Fizioterapevtov brez meja potekal dobrodelni pohod za učenca naše šole, Davida.

Iskreno in iz srca se zahvaljujem vsem, ki ste se odzvali povabilu in dobrodelnost pokazali s svojo prisotnostjo na pohodu, prav tako pa vsem, ki se zaradi drugih obveznosti pohoda niste mogli udeležiti in ste donirali prostovoljni prispevek.

Bil je krasen dan v naravi, obsijan s toplim soncem in prežet s toplino zadovoljstva, da pomagamo pomoči potrebnim.

Hvala še enkrat vsem.

Ravnateljica zavoda Danijela Apatič

ZAHVALA ORGANIZATORJEV:

Pozdravljeni,

Želeli bi se zahvaliti vsem sodelujočim pri projektu Pohod za Davida. Vsem pohodnikom, ki so se udeležili pohoda, vsem donatorjem za čudovito podporo, NK Polana za sodelovanje pri projektu ter njihovim navijačem in nasprotni ekipi NK Hungarikum Olimpija Dolga vas ter vsem študentom, ki so nam nesebično priskočili na pomoč na samem dogodku. Če stopimo skupaj smo močnejši in zmoremo ogromno. To smo tudi storili pri tem projektu.  Zbralo se nas je 200 plus pohodnikov, dve nogometni ekipi in navijači. Ves zbran denar se bo predal družini konec tedna in jim bo prišel prav pri grajenju lepše prihodnosti za Davida. Ni pomembno kaj imamo v življenju, ampak koga imamo. David ima ob sebi ogromno ljudi, ki so pripravljeni stopiti skupaj za njega. Tudi v hribe! <3

Še enkrat HVALA vsem za vso podporo in sodelovanje!

Lep preostanek tedna vam želimo še naprej,

Fizioterapevti brez meja

Lana Ritlop

Eva Menhart

Neža Pahič

Anja Jelka Polanec

fizioterapevti.brez.meja@gmail.com

FB: https://www.facebook.com/Fizioterapevti-brez-meja-100845875411702

INSTA: https://www.instagram.com/fizioterapevti_brez_meja/

Dostopnost